«Логарифми в житті та науці»

Наука завжди була і є невіддільною частиною розвитку суспільства. Математика в житті кожної людини відіграє велику роль.

26 вересня 2019 року, в ході тематичного чергування циклової комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, кафедри загальної підготовки, традиційно за участю студентів перших і других курсів різних спеціальностей, була проведена математична конференція на тему «Логарифми в житті та науці» та квест «В пошуках скарбів».

В ході конференції було доведено, що логарифмічні формули важливі не тільки для розв’язку математичних задач, а й для вирішення повсякденних питань в житті та побуті людини.

Виховний захід – квест «В пошуках скарбів» носив характер міжпредметних зв’язків, в якому математика є суттєвим інструментом всіх природничих наук.

«Логарифми в житті та науці» «Логарифми в житті та науці» «Логарифми в житті та науці» «Логарифми в житті та науці» «Логарифми в житті та науці»

Запрошені гості, студенти дізналися багато корисної та необхідної інформації. Сподіваємось, що такі щорічні пізнавально-виховні заходи в академії та коледжі привернуть увагу не тільки студентства, а  й всього суспільства до розвитку математичної грамотності.