Мітинг — реквієм в Одеській академії технічного регулювання та якості

У пам’яті українців закарбувалися зимові події лютого 2014 року.

Кожного року ці події згадуються, аналізуються, переосмислюються та  проживаються знову.

20 лютого 2016 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. З нагоди цього дня 22 лютого перше заняття другого семестру в академії та коледжі розпочато з мітингу — реквієму в пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

Викладачі та студентська молодь згадали сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, та вшанували усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє України.

Відкриваючи мітинг-реквієм, ректор академії Леонід Коломієць,  звертаючись до присутніх, сказав, що ніколи не будуть забуті імена загиблих Героїв, і вони завжди надихатимуть нас українців на беззастережне служіння Батьківщині.

Проректор з навчально-виховної роботи Олександр Дяченко звернувся до присутніх із словами: «Їх назвали Небесною сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони загинули за правду, свободу, незалежність України, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ — нескореним. Гіркі події не могли залишити байдужими студентів і викладачів нашої академії і тому сьогодні ми зібралися разом, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв».

Після слів «Хто вмирає в боротьбі, той в серцях живе навіки» всі присутні хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять загиблих на майдані та під час проведення АТО. Навкруги оповила тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної сотні.

Завершився мітинг-реквієм виконанням Гімну України.

Вшановуючи подвиг українських героїв, студентська рада  підготувала в фойє академії пам’ятний стенд «День Героїв Небесної Сотні», біля якого запалено лампадку.

Поки живе пам’ять – Герої не вмирають!