Від якості освіти до якості життя!

Мобільність за програмою Ерасмус+

19 квітня 2018 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Братченко і проректор з навчальної та виховної роботи Олександр Дяченко приступили до виконання плану своєї мобільності в Університеті Північ (м. Вараждин, Республіка Хорватія) в рамках проекту Ерасмус+ No. 2016-2-HR01-KA107-034767.

Того ж дня вони взяли участь у конференції «День Ерасмус+», де презентували Одеську державну академію технічного регулювання та якості та поділились досвідом міжнародного співробітництва. Представили також свій коледж гості з Польщі. На конференції представники Університету Північ проректор з наукової і творчої роботи та міжнародному співробітництву Аніца Хун’єт, представник відділу міжнародних відношень Маріна Кларич, Ерасмус координатор будівельного факультету Олексій Аніскін та студенти університету виступили з презентаціями досягнень Університету Північ щодо участі в програмі Ерасмус+.

23 квітня 2018 року Геннадій Братченко та Олександр Дяченко зустрічались з ректором Університету Північ Маріном Мілковічем, проректором з наукової і творчої роботи та міжнародному співробітництву Аніцею Хун’єт та координатором програми Ерасмус Олексієм Аніскіним. В процесі спілкування були обговорені результати співробітництва та його перспективи в рамках нових проектів і грантів, плани спільних публікацій та участі в організації міжнародної конференції MATRIB 2018 і Восьмої Міжнародної науково-практичної конференції «Технічне регулювання, метрологія та інформаційні технології: європейський вектор» у вишах-партнерах. Визначені найближчі зустрічі представників ОДАТРЯ з провідними вченими Університету Північ.

25 квітня відбувся візит на підприємство з виробництва сонячних батарей “SOLVIS” у м. Вараждин, на якому проходять практику студенти Університету Північ. Підприємство є сучасним і виготовляє сонячні батареї на замовлення, наприклад, у вигляді дерева у студентському містечку м. Вараждина.

27 квітня 2018 року Геннадій Братченко та Олександр Дяченко зустрічались з проректором Університету Північ у вараждинському центрі Даміром Вусичем и деканом електротехнічного факультету Дун’єй Српак. В ході зустрічі обговорювались результати виконання запланованих за програмою Ерасмус+ заходів. Геннадій Братченко й Дун’я Српак відзначили, що презентація наукових розробок ОДАТРЯ за останні 5 років зацікавила викладачів електротехнічного факультету, а пошук напрямів спільних наукових досліджень є важливим для розвитку співробітництва між навчальними закладами. Особливу увагу було надано підготовці публікацій у виданнях, які індексуються в міжнародних наукометричних базах. Геннадій Братченко запропонував студентам Університету Північ взяти участь в науковій конференції молодих учених і студентів в ОДАТРЯ в травні 2018 року. Дамір Вусич відмітив результативність візиту Геннадія Братченка і Олександра Дяченка та зацікавленість Університету Північ як у розвитку спільних наукових досліджень, так і співробітництва вишів з питань навчання студентів.

Роздрукувати
Попередній запис ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ В АКАДЕМІЇ
Наступний запис МОЯ ПРОФЕСІЯ – НАЙКРАЩА

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: