Від якості освіти до якості життя!

МОЯ ПРОФЕСІЯ – НАЙКРАЩА

В академії з великим розмахом пройшов конкурс «Моя професія – найкраща», у якому взяли участь студентські команди коледжу та академії.
З вітальними словами виступили члени журі конкурсу — директор коледжу Ірина Радулова, заступник директора коледжу з виховної роботи Берди Бердиєв, начальник відділу з виховної роботи академії Ірина Сеніва, декан факультету Надія Сафонова, які привітали студентів із святом професій, побажали успіхів у навчанні, яскравих моментів у студентському житті.
Виступи команд були присвячені кожній спеціальності. Вони були насичені гумором, який був гідно оцінений глядацькою залою. Кожна команда демонструвала свою майстерність. На сцені глядачі побачили творчу точку зору про власну професію, і про свій найщасливіший день в академії. Наші студенти дивували не тільки голосом, мініатюрами, танцями, а й жартами.
З різноманітними номерами глядачів радували учасники студентського колективу «Імідж».
Команди студентів, які активно представляли свою спеціальність, отримали почесні грамоти, кожен студент-учасник конкурсу — пам’ятний сертифікат. Профспілка академії на чолі з головою Л. Гальчинською активно сприяла підготовці студентського свята, всі учасники команд отримали в подарунок торти.
Концерт-конкурс пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Прес-служба ОДАТРЯ

 

Версія для друку
Попередній запис Мобільність за програмою Ерасмус+

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: