Від якості освіти до якості життя!

Моя професія – найкраща

Саме під такою назвою пройшов святковий концерт-конкурс, який об’єднав студентську молодь, викладачів та адміністрацію нашого навчального закладу.

З різноманітними номерами на тему представлення своїх спеціальностей виступили сім команд студентів коледжу та академії, студентський колектив «Імідж», до яких нещодавно долучилася талановита молодь першокурсників. Яскравими виступами запам’яталися команди відділень коледжу та факультетів академії з мініатюрами, жартами, співочі дуети, танцювальні номери тощо.

З вітальними словами виступили члени журі конкурсу — директор коледжу Ірина Радулова, заступник директора коледжу з виховної роботи Берди Бердиєв, начальник відділу виховної роботи Ольга Большакова, декан факультету Надія Сафонова, які привітали студентів із святом професій, побажали успіхів у навчанні, яскравих моментів у студентському житті.

Команди студентів, які активно представляли свою спеціальність, отримали почесні грамоти за перемогу у номінації, визначеною журі, кожен студент-учасник конкурсу — пам’ятний сертифікат. Профспілка академії на чолі з головою Л.Гальчинською активно сприяла підготовці студентського свята, всі учасники команд отримали солодкі подарунки. Студенти та гості у залі були щедрі на аплодисменти.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч керівників факультетів академії із студентами коледжу
Наступний запис Зустріч студентів коледжу з представником Головного Управління Національної поліції в Одеській області

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: