Музей ОДАТРЯ зустрічав студентів сусіднього закладу вищої освіти

22 березня 2019 року музей нашої академії радо приймав студентів Одеської національної академії харчових технологій. Подорож в історію метрології  та розвитку Одеської державної академії технічного регулювання та якості для гостей-студентів була здійснена досвідченим викладачем Б. Бердиєвим.

Музей ОДАТРЯ зустрічав студентів сусіднього закладу вищої освіти Музей ОДАТРЯ зустрічав студентів сусіднього закладу вищої освіти

Унікальна колекція музею ОДАТРЯ широко представлена засобами вимірювальної техніки минулих років вітчизняного та іноземного виробництва, відтворює розвиток метрології з кінця XIX ст. до наших днів, основні етапи становлення та розвитку академії  (Одеського технікуму вимірювань, коледжу стандартизації та сертифікації, Інституту вимірювальної техніки, Академії).

Під час екскурсії студенти академії харчових технологій дізналися про славну історію нашого закладу, наукові інтереси й значний науковий доробок  викладачів. Як осередок значної навчально-виховної роботи, фондові колекції, цікаві експозиції музею використовуються як база по роботі щодо залучення учнівської та студентської молоді до вивчення та збереження історії ОДАТРЯ.

Сподіваємось, що у ході спілкування студенти залишилися із гарними спогадами та долучилися до історії метрології, яку так зворушливо оберігає Одеська державна академія технічного регулювання та якості.