На перших щаблях найавторитетнішого видання в Україні “Вища школа” читайте про нас!

Раді повідомити, що вийшов друком № 11-12 за 2020 рік. У номері читайте статтю ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості Леоніда Коломійця та директор НДІ Проблем забезпечення якості освіти Алли Семенової «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ЯКІСТЬ ОСВІТИ: ПАРАДИГМАЛЬНА КРИЗА ЛЮДИНОЦЕНТРИЗМУ ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ, або ПРО РОЛЬ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА». Автори наголошують, що дистанційна освіта розширює й оновлює роль педагога, робить його наставником-консультантом, який координує пізнавальний процес. Конкретизовано напрями розвитку педагогічної майстерності викладача вищої школи у синергетичному поєднанні віртуального і реального в освітньому просторі ОДАТРЯ та перспективи щодо створення в Україні навчально-науково-дослідного закладу — Інституту досліджень освітньої політики.