Від якості освіти до якості життя!

Написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності

У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбувся 9 листопада. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович.

Незмінними та найактивнішими учасниками флешмобу стали студенти та викладачі ОДАТРЯ, які писали диктант із дотриманням карантинних вимог в дистанційному режимі з використанням платформи  Google Meet. Організував захід викладач української мови Мірза Олександр Петрович.

Диктант у День української писемності та мови мав на меті пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури. А головне – дати усвідомлення, що українська мова – безцінний дар, душа українського народу, культурне надбання, яким треба пишатися.

Написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності Написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності Написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності Написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: