Від якості освіти до якості життя!

Національний РЕЙТИНГ якості товарів та послуг України визнав ОДЕСЬКУ ДЕРЖАВНУ АКАДЕМІЮ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ КРАЇНИ 2016 року»

Одеська державна академія технічного регулювання та якості увійшла до числа номінантів рейтингу «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» від Національного рейтингу якості товарів та послуг «ЗІРКА ЯКОСТІ»  і отримала статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2016».

reiting

Рейтингова програма «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» від Національного рейтингу якості товарів та послуг  "ЗІРКА ЯКОСТІ" адресована керівникам та всім спеціалістам підприємств, компаній, закладів, які завдяки плідній праці та професіоналізму зробили значний внесок у розвиток України.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України і виключає вплив людського фактору в прийнятті рішення. Це єдина в Україні  неупереджена, комплексна, об'єктивна і прозора система, що визначає лідерів, які досягли успіху в своїй галузі за звітний період серед всіх установ незалежно від форм власності.

Відповідно до результатів ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» в галузі освіти та науки присвоюється за незмінно високу якість і досягнення у науковій роботі та підготовку висококваліфікованих фахівців.

Поздоровляємо весь колектив та керівництво академії з заслуженим успіхом, який є результатом їх повсякденної плідної роботи.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч випускників академії 1991 року
Наступний запис Науковці ОДАТРЯ виступили на міжнародному симпозіумі в Університеті Каліфорнії, м. Берклі (США)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: