Наукові розробки ОДАТРЯ на спеціалізованій виставці «Зброя та безпека»

В міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15 у Києві пройшла XIV спеціалізована виставка «Зброя та безпека», в якій прийняли участь багато чисельні підприємства і організації з України та Європи, вітчизняні та зарубіжні виробники і розробники сучасних засобів озброєння та різної продукції військового призначення. До участі були запрошені науковці з вищих навчальних закладів, які представили свої досягнення і наукові розробки у напрямку ВПК. Від ОДАТРЯ у виставці прийняли участь: проректор з НВР Дяченко О.Ф., завідуючий кафедрою ММЗ Боряк К.Ф. та студентка 6 курсу Ахмедова М.Б., які представили свою нову розробку «Плащ-накидка маскувальна ПНМ-1 для військовослужбовців від тепловізійних засобів спостереження та розвідки». Плащ-накидка пропонується як додаткова екіпіровка для військовослужбовців, що несуть постову службу на блокпостах в зоні проведення бойових дій, здійснюють охорону державного кордону, військових або державних об’єктів на відкритому повітрі без захисних інженерних споруд. Опитні зразки представленого виробу були випробуванні експериментально в польових умовах в зоні АТО і отримали позитивні відгуки від військовослужбовців 28 бригади ЗСУ та спецпідрозділу СБУ. Найбільший інтерес до виробу висловили волонтерські організації «Небайдужі люди» (м. Одеса) та «Крила Феніксу» (м. Київ).

Попередній запис Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва