Науково-практична конференція до 100-річчя Української революції

На виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 року №17 «Про заходи з відзначення 100-річчя від початку Української революції 1917—1921 років» 2017 рік проголошено роком Української революції. Національна революція 1917—1921 років є однією з найвизначніших подій в історії України. Вона тісно пов’язана з історією українського народу, випливає із закономірностей багатовікового розвитку українства, поєднавши національно-визвольний і державницький аспекти.

З метою гідного вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, творців національної державності циклова комісія фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу розробила відповідний план науково-просвітницьких і виховних заходів, одним з яких є конференція «100-річчя Української революції».

Боротьба українського народу за незалежну державу протягом 1917—1921 років, здобутки і прорахунки на цьому шляху викликають щиру зацікавленість студентів і викладачів саме через безумовну актуальність їх для сьогоднішнього дня.

Наукова робота, виконана студентами і викладачами в ході підготовки доповідей, сприяє популяризації історії українського державотворення та приверненню уваги до національно-визвольної боротьби українців, а відтак патріотичному вихованню молоді та формуванню національної ідентичності.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати
Попередній запис Вітаємо іменних стипендіатів!
Наступний запис Урочисті заходи до Міжнародного Дня студента