Науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань та електропобутової техніки»

25 травня 2017 року відбулась студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та новітні технології в області електротеплотехнічніх вимірювань та електропобутової техніки», в роботі якої взяли участь директор коледжу ОДАТРЯ Радулова І.К., заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., методист коледжу Леник О.А.

Роботу конференції відкрила голова циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальностей «Елетротеплотехнічні вимірювання», «Радіотехнічні вимірювання», «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», «Цивільна безпека» Тимохіна Л.Б.

Вона розповіла присутнім про те, що тематика робіт студентів присвячена інноваційним засобам вимірювальної техніки у водопостачанні, інформаційно-вимірювальним системам дистанційного обліку води і природного газу, актуальним проблемам очищення питної води, застосуванню інформаційно-вимірювальних технологій в енергетичному менеджменті та аудиті, енергозбереженню побутових пристроїв та технологіям енергозбереження в холодильниках.

Під час конференції був проведений конкурс творчих робіт студентів спеціальностей «Електротеплотехнічні вимірювання» та «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки». Їх підготували й виступили з відповідними перзентаціями студенти Радіонов О.В., Гараєва А.Б., Букреєва А.А., Мінчева Т.Д., Чабан В.Є., Поплужний Д.С. Керівництво творчими роботами здійснили провідні викладачі циклової комісії спеціальних дисциплін Тимохіна Л.Б., Драганова Г.М., Шелухін О.І., Перетяка Н.О. та Богуш В.В. Усі доповіді та презентації до них викликали жваву зацікавленість аудиторії.

Підводячи підсумки роботи конференції заступник директора коледжу з виховної роботи та гуманітарної освіти Бердиєв Б.Ч. відзначив високий рівень підготовки студентів, вміння працювати самостійно та креативно, а також спроможність до критичного мислення у вирішенні і обговоренні професійних питань.

Роздрукувати
Попередній запис Ще одна перемога студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості у Всеукраїнській студентській олімпіаді
Наступний запис Свято до Міжнародного дня захисту дітей