Обласна школа студентського профспілкового лідера

Студенти академії під керівництвом заступника голови профспілкового комітету співробітників та студентів ОДАТРЯ по роботі зі студентською молоддю Івченко А.О. відвідали засідання «Обласної школи студентського профспілкового лідера», яке проходило у Палаці культури ОНПУ. На засіданні були присутні студенти з інших навчальних закладів Одеси.

Обласна школа студентського профспілкового лідера

На порядок денний були винесені питання про захист соціально-економічних прав та інтересів студентської молоді: реалії та виклики сьогодення; мистецтво мови та ділового спілкування студентського профспілкового лідера.

Студенти спілкувались з заступником голови Одеської обласної організації профспілки Щедровим І. М., який відповідав на запитання та давав цінні поради студентам.

Обласна школа студентського профспілкового лідера

Засідання для наших студентів було дуже цікавим та пізнавальним, вони з задоволенням і надалі будуть відвідувати «Обласну школу студентського профспілкового лідера».

Прес-служба студентського самоврядування

Роздрукувати
Попередній запис Студенти академії відвідали Одеську національну наукову бібліотеку
Наступний запис Студенти академії відвідали Одеський археологічний музей