ОДАТРЯ та Союз споживачів України організували концерт до Дня Святого Миколая для дітей із одеських притулків

Одеська державна академія технічного регулювання та якості разом з  Благодійним фондом «Надія, Добро та Добробут» ( голова фонду — Герой України Володимир Філіпчук) та Союзом споживачів України організували концерт-виставу до Дня Святого Миколая для дітей із одеських притулків.

Ця акція стала традиційною. На протязі останніх років ОДАТРЯ та її партнери шефствують над дитячими притулками міста, і бачать в цьому  свою соціально-відповідальну місію.

Зі словами привітання та Божого благословення до дітей та всіх присутніх звернувся отець Олександр православного храму рівноапостольного князя Володимира і мучениці Людмили Чеської.

Зробити свято веселим і незабутнім допоміг колектив художньої самодіяльності студентів «Імідж», який поставив захоплюючу виставу. Діти з великим задоволенням спостерігали за казковим дійством на сцені, танцювали, приймали участь у конкурсах, і, навіть, мали можливість побачити і оцінити артистичний виступ справжнього символу року – мавпочки  з Одеського цирку.

За словами ректора академії Леоніда Коломійця, свято Святого Миколая люблять і з особливим нетерпінням чекають всі діти. У цей день стало доброю традицією проявляти до них додаткову турботу і напередодні Нового року дарувати їм святковий настрій та подарунки.

Керівництво академії висловлює подяку за надану допомогу в організації свята Союзу споживачів України (в особі виконавчого директора Максима Несміянова), а також мережі супермаркетів «Варус» (в особі директора по маркетингу Катерини Огуряєвої), яка  подарувала дітям солодкі подарунки та добрий настрій.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис САЙТ АКАДЕМІЇ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ РЕЙТИНГУ ВЕБ-САЙТІВ ВИШІВ УКРАЇНИ