Одеські рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності

19 жовтня 2018 року співробітники Головного управління ДСНС України Одеській області завітали до Одеської державної академії технічного регулювання та якості. Спільно з працівниками Патрульної поліції та Головного управління Держпраці в Одеській області рятувальники провели профілактичне заняття з студентами навчального закладу.

Під час заходу співробітники ДСНС довели студентам статистику кількості пожеж в області, нагадали правила пожежної безпеки, правила безпечної поведінки в зимовий період та під час виявлення будь-яких вибухонебезпечних предметів. Наостанок рятувальники провели для студентів інструктаж, як користуватися вогнегасниками та роздали інформаційні листівки.

Джерело: http://odesa.dsns.gov.ua

Попередній запис Церемонія прийняття Кодексу честі студента
Наступний запис Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва