Офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом

В актовому залі академії пройшли офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом, які з 2014 року відзначаються в нашій країні 8 та 9 травня.
Студенти клубу художньої самодіяльності «Імідж» привітали присутніх та гостей – представників Асоціації ветеранів (інвалідів) локальних війн «Ренесанс Одеси» піснями, віршами, вшанували пам'ять про співробітників, викладачів – ветеранів Другої світової війни, які працювали у нашому навчальному закладі.
Дякуючи всім учасникам і ветеранам Другої світової війни за проявлену мужність та героїзм, студенти вручили квіти присутнім гостям.
Сподіваємося, що майбутні покоління завжди пам`ятатимуть і шануватимуть подвиг народу, який дав можливість жити та навчатись нам у мирний час, — наголосили ведучі урочистого заходу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студенти коледжу ОДАТРЯ – призери ХХІ обласних спортивних ігр з шахів