Оглядова екскурсія по Одесі з відвідуванням Одеського археологічного музею для студентів ОДАТРЯ

21 вересня начальник відділу з виховної роботи Сеніва І.С. та викладач історії Сафонова Н.В. організували для студентів першого курсу екскурсію містом Одеса з відвідуванням історичних та архітектурних пам’яток міста, а також похід до Одеського археологічного музею в межах навчального курсу «Історія України та української культури».
Під час екскурсії по Одеському археологічному музею студенти ознайомилися з експонатами виставкових залів музею, де зберігаються пам’ятки: Трипільської культури, зокрема, кераміка, стилізовані жіночі статуетки, артефакти античних міст Північного Причорномор’я, зразки культури скіфів та сарматів, а також слов’ян. Крім того, доторкнулися до колекції пам’яток Стародавнього Єгипту, Греції та Риму, шедеврів нумізматики. Цікавою та захоплюючою була подорож до золотої скарбниці музею. Екскурсанти ознайомились з унікальними творами давніх майстрів і отримали насолоду від спілкування з прекрасним.
Під час екскурсії студенти зробили пам’ятні фото, поповнилися інформацією з історії та славетного минулого нашого народу.

Роздрукувати
Попередній запис Студенти відвідали Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші