Від якості освіти до якості життя!

Організація навчання з працівниками Одеської державної академії технічного регулювання та якості з цивільного захисту

30 травня 2018 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості провели планові заняття з працівниками, які не увійшли до складу формування цивільного захисту. за Програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Заняття проходило під головуванням проректора з навчальної та виховної роботи Дяченко О.Ф. та за участю Начальник штабу цивільного захисту Гуцалюк М.О.

Під час зібрання його учасники розглянули низку важливих питань щодо дій співробітників та студентів академії за Темою «Виконання заходів захисту та дій працівників згідно з планами реагування на надзвичайні ситуації».

У заході прийняли участь співробітники коледжу та академії.

Керівник заняття, старший викладач кафедри стандартизації, оцінки відповідності та якості, Поторак О.М. оголосив перелік тем та мету вивчення Програми, а саме:

ознайомитись із завданнями та особливостями організації заходів цивільного захисту в академії;

ознайомитись з інформацією, що міститься в планах реагування на НС про дії в умовах загрози і/або виникнення НС;

вивчити основні способи захисту працівників від уражаючих факторів надзвичайних ситуацій (НС) з урахуванням особливостей виробничої діяльності;

Підсумовуючи перебіг заходу, проректор з НВР Дяченко О.Ф. визначив, що всі його учасники поставилися до розгляду запропонованих питань із належною увагою, добре розуміючи відповідальність щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Також наголосив, що головним пріоритетом діяльності ОДАТРЯ є захист його працівників та студентів. Тому навчанням з цивільного захисту в нашій академії приділяють велику увагу.

Версія для друку
Попередній запис Шоста студентська науково-практична конференція «Новітні технології в автомобілебудуванні»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: