Від якості освіти до якості життя!

П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019)

П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019) відбулася 25–27 вересня 2019 року у м. Адеже, Тенеріфе, Іспанія, в якій взяла участь і виступила з доповіддю завідувач кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх послуг, д.т.н., проф. Гордієнко Т. Б. Конференція була організована і проведена Міжнародною асоціацію частотних сенсорів (IFSA).

До складу Міжнародного організаційного комітету Конференції, який очолювали президент IFSA проф. С. Юриш (Іспанія) і д-р Д. М. Амін (ОАЕ), входили 9-ть представників з 6-ти країн, зокрема, США, Італії, Іспанія, ОАЕ, Франції, РФ.

Робота Конференції проходила у пленарній сесії:

д-р П. Шук (США) “Нові досягнення у кисневих газових технологіях в процесах спалювання”;

д-р С. М. Крістеску (Нідерланди) “Лазерні сенсори газу для аналізу дихання: від досліджень до впровадження”;

д-р К. Р. Замаррено (Іспанія)“Безміткова оптична платформа зондування волокна, основана на режимі втрачених резонансів”;

проф. Ж. М. Д. Перейра (Португалія) “Методи перетворення змінної напруги у постійну на основі використання сигналів, модульованих по ширині імпульсів (ШІМ): застосування для цифрових сенсорів і сенсорних систем”;

д-р Д. М. Стефанеску (Румунія) “Тензодатчики та мости в багатокомпонентних перетворювачах сили та моменту: сучасні поняття та застосування”;

а також на 9-ти спеціальних оральних секціях і у портерній сесії.

До програми Конференції було включено 95 доповідей (5 – ключових пленарних доповідей, 71 – оральна і 19 – постерних) фахівців з 31 країни (19 з Європи). Найбільшу кількість доповідей представили: РФ – 10 доповідей, Японія, Китай – по 8; Чехія – 7, Німеччина, Австрія, Іспанія – по 6, США, Італія – по 5, Велика Британія, Франція і Словаччина – по 4 тощо.

Від Одеської державної академії технічного регулювання та якості була представлена постерна доповідь проф. Величко О., доц. Грабовського О., проф. Гордієнко Т. “Особливості тестування програмного забезпечення вимірювальних приладів в Україні”. Доповіді учасників Конференції надруковані у її матеріалах і будуть проіндексовані у міжнародній науко-метричній базі “Web of Science”.

П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019) П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019) П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019) П’ята Міжнародна конференція по сенсорам і електронним приладам (SEIA’2019)

Попередній запис 23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: