Від якості освіти до якості життя!

Пам’яті Героїв Крут

Під Крутами бій, під Крутами кров…

Про давню трагедію згадаю знов.

Під Крутами смерть, під Крутами плач…

І кулю у серце націлив палач.

Під Крутами розум і нації цвіт.

А хто за цей злочин дасть нам отвіт?..

У Одеській академії технічного регулювання та якості відбувся виховний захід присвячений Героям Крут на тему: «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ: до Дня пам’яті героїв Крут».

Під керівництвом викладача історії, доцента, к.п.н. Надії Сафонової студенти підготували доповіді, у яких розповіли про трагедію під Крутами, висвітлили патріотичний подвиг київських студентів та бійців вільного козацтва, що вийшли на нерівний бій з більшовицькою армією Михайла Муравйова.

Викладачами та студентами було переглянуто відеофільм присвячений Дню пам’яті Героїв Крут, що надав змогу наочно переглянути ті трагічні і водночас патріотичні події.

Начальник відділу з виховної роботи академії О.В. Большакова та заступник директора коледжу з виховної роботи Б.Ч. Бердиєв відзначили, що вшанування Героїв Крут, їхньої мужності, патріотизму та героїзму є невід’ємною частиною національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах державотворчих процесів в Україні.

Окрім того студентами були оформлені тематичні стенди на тему: «Крути – символ українського патріотизму», а також працівниками бібліотеки була підготовлена книжкова виставка на тему: «Пам’яті тридцяти» (про відображення трагедії під Крутами в українській літературі), з якою ознайомилися студенти і викладачі.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис Участь у загальноміському молодіжному суботнику

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: