Перемога студентів ОДАТРЯ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

29-30 квітня 2020 року на базі Луцького національного технічного університету були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» .

Дипломом І ступеня була відзначена робота на тему «Дослідження точності вимірювання просторових координат блискучих точок об’єкта в інтерферометричному радіолокаторі з інверсним синтезуванням апертури при скошеному спостереженні» студентів ОДАТРЯ Орел Д.І. та Заріцького В.О., під керівництвом д.т.н., професора, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Братченка Г.Д.

Цього року на конкурс було подано 58 робіт з 19 закладів вищої освіти.

Варто відзначити, що студенти ОДАТРЯ вже не перший рік виборюють перше місце у конкурсі за даною спеціальністю.

Вітаємо студентів та їх наукового керівника з високими досягненнями, бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів у навчанні та науковій праці!