15 жовтня 2019 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулась перша студентська конференція «Індустрія гостинності: зародження та сьогодення», присвячена Всесвітньому Дню туризму.

Відкрила конференцію викладач спецдисциплін Новак Г.О. В своїй доповіді вона  висвітила важливість спеціальності та перспективи розвитку галузі.

На конференції були представлені творчі роботи та доповіді студентів 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Студенти Гончар Марія, Бойко Анна, Мефодовська Юлія, Гладка Тетяна, Маріора Валерія та Воскобойник Анастасія доповіли про зародження та становлення готельно-ресторанної справи у світі та в Одесі, про найбільші готельні мережі,  нові дизайн-рішення у світовій практиці готельної справи, надали найголовніші поради для туристів під час подорожі та розглянули проблеми і перспективи галузі. В своїх презентаціях вони показали високу спеціальну підготовку та знання у галузі індустрії гостинності.

Після доповідей студентів присутнім було запропоновано прийняти участь у майстер-класі зі складання серветок. Всі гості активно долучились до майстер-класу та отримали задоволення від результату.

По завершенню заходу студенти були  нагороджені грамотами за участь у роботі конференції.

Перша студентська конференція «Індустрія гостинності: зародження та сьогодення», присвячена Всесвітньому Дню Туризму Перша студентська конференція «Індустрія гостинності: зародження та сьогодення», присвячена Всесвітньому Дню Туризму