Перший передноворічний випуск магістрів ОДАТРЯ

29 грудня 2018 року,  напередодні новорічних свят, в стінах Одеської державної академії технічного регулювання та якості відбувся незвичайний урочистий передноворічний випуск магістрів. Для випускників цей день був дуже важливий і хвилюючий. Свято відбулось в новорічній тематиці: ялинка, новорічна музика, Снігурочка з Дідом Морозом!

На святкування зібралися самі винуватці заходу, викладачі та родичі, які протягом усього навчання допомагали і підтримували студентів в їх нелегкій праці.

З вітальним словом виступив ректор ОДАТРЯ Коломієць Л.В. та вручив грамоти випускникам за відмінні успіхи в навчанні, привітав випускників з тим, що черговий крок у своєму житті вони пройшли успішно і висловив подяку, що свого часу вони обрали місцем навчання саме Одеську державну академію технічного регулювання та якості і довірили нам свою долю. Леонід Володимирович сподівається, що академія стала для студентів другою домівкою і що диплом допоможе випускникам влаштуватися в житті.

Пролунали теплі вітальні слова від куратора Добровольської С.В., вона побажала випускникам, щоб радість життя їх ніколи не зраджувала, щоб розуміли, що вчитися потрібно і надалі. Світлана Василівна висловила надію, що у випускників залишаться теплі спогади про роки навчання.

Дуже проникливі і щирі слова пролунали від випускників. Вони поділилися своїми враженнями від навчання, подякували керівництву академії, професорсько-викладацькому складу, колективу академії за можливість здобувати знання в одному з кращих навчальних закладів країни. Випускники запалили свічки, і наголосили що вогонь цих маленьких свічок це символ незгасаючої любові до вибраної професії, а в знак вдячності подарували всім викладачам декоративні свічки, щоб їх аромат завжди нагадувам присутнім про новорічний випуск магістрів-2018!

Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері, лунали пісні та слова вдячності! Вітаємо випускників і бажаємо бути завжди здоровими, щасливими, а також успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!

Попередній запис Роз’яснення щодо організації освітнього процесу в ОДАТРЯ в зимово-весняний період 2018/2019 навчального року
Наступний запис Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”