Першокурсників академії урочисто посвятили у студенти

Першокурсників академії урочисто посвятили у студенти

31 серпня 2017 року в актовому залі відбулися традиційні для академіїурочисті збори «Посвячення у студенти». Цей день для першокурсників є щасливим, сповненим надій та вражень, адже вони стали студентами Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

З привітанням до студентів та їхніх батьків, викладачів та гостей, виступив ректор академії Коломієць Леонід Володимирович, якийпоздоровив професорсько-викладацький колектив академії і студентів з Днем знань і з початком нового навчального року. «Найтепліші слова — вдячності і визнання — хочу сказати професорам і викладачам академії та коледжу. Завдяки вашій творчій, самовіданній праці — академія гідно тримає планку одного з визнаних лідерів у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців для різних галузей національної та міжнародної економіки. І, звичайно, від душі поздоровляю першокурсників, що пройшли цього року непрості випробування на отримання високого звання студента Одеської державної академії технічного регулювання та якості. Переконаний, що наша almamater — це відмінний старт в майбутнє, який би напрямок діяльності ви не обрали: метрологію чи якість, готельно-ресторану справу чи радіотехніку, нанотехнології чи медичні прилади. І недарма девіз нашої академії – від якості освіти до якості життя!».Також ректор передав першокурсникам вітання від Голови Наглядової ради академії, президента Міжнародної Академії Стандартизації Леоніда Семеновича Школьника, який в свою чергу побажав студентам не тільки отримали якісні знання, а й правильно їх застосувати в майбутній роботі.

Проректор з виховної та навчальної роботи Дяченко Олександр Феодосійович побажав успіхів у навчанні, активної громадської позиції, цікавого та захоплюючого студентського життя, приймати активну участь у технічній творчості, художній самодіяльності та спортивному житті академії.

Директор коледжу Радулова Ірина Костянтинівна з материнською настановою та благословенням побажала наймолодшим студентам-першокурсникам коледжу зайняти гідне місце у житті студентської когорти, стати гордістю навчального закладу, своїх батьків та нашої країни, яка відзначила 26-річницю Незалежності.

Урочистість завершилася традиційним святковим концертом за участю талановитих студентів академії — представників клубу самодіяльності «Імідж». Посмішки на обличчях студентів та їх батьків, веселий настрій та натхненний ентузіазм – таким був для них перший день у стінах ОДАТРЯ.

А вже першого вересня в академії відбулася урочиста лінійка з початку нового навчального року. За традицією вона почалася з урочистого підняття прапору України та академії. Почесну роль підняти прапори належала відмінникам навчання, випускнику коледжу, а сьогодні студенту академії Тарасюку Віталію та Пєновій Анастасії.

Перше заняття на тему «Європа – наш цивілізаційний вибір», присвячене інтеграції України з Європейським союзом, формуванню в студентів європейських цінностей підготувала та провела викладач Богун Н.П. Розповідь викладача була доповнена цікавим відеоматеріалом про історію створення та сьогодення Європейського союзу.

Після занять було організовано та проведено екскурсію для першокурсників до музею Академії, де вони під керівництвом цікавого розповідача Бердиєва Б.Ч. познайомились із славетною історією становлення та розвитку нашого AlmaMater, його досягненнями в галузі освіти, науки і техніки, нагородами та патентами. Особливу увагу екскурсії було приділено навчальним підручникам, науковим розробкам, авторами яких є вчені – професорсько-викладацький склад академії.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Меморандум про співпрацю між Держпродспоживслужбою України та ОДАТРЯ
Наступний запис Конференція на базі війскової академії