Першокурсників академії урочисто посвятили у студенти

Цьогорічна осінь 25-ї річниці незалежності України запросила першокурсників на стежину знань. У них все ще попереду: перші пари, перші знайомства, перші семінари, перші сесії, перші стипендії, перше кохання… Юнаки та дівчата, прикладаючи руку до серця, співають разом із усіма Гімн України, а на очах сльози радості та тривоги. Вони лише розпочинають своє бурхливе студентське життя, ступивши на першу професійну сходинку, що розкриває неповторні шляхи-дороги для розкриття індивідуального потенціалу особистості.

Традиційно о 10 годині в актовій залі Одеської державної академії технічного регулювання та якості на урочисту лінійку зібралися першокурсники. До студентів, їхніх батьків, усіх гостей свята звернувся з вітальним словом ректор академії Коломієць Леонід Володимирович, який привітав всіх з святом нашої Батьківщини, розповів про славну історію нашої альма-матер, про її ювілейний 2016 рік, адже 70 років тому навчальний заклад прийняв на навчання перших студентів-метрологів, побажав добробуту та успіхів у навчанні, праці. Сподіваємося, що до розуму і серця кожного першокурсника дійде емоційне звертання ректора: «Девіз нашої академії – від якості освіти до якості життя! Скільки б ти не навчався, ти навчаєшся, насамперед для себе і рідної Батьківщини, яка тиждень тому відсвяткувала 25-річний ювілей своєї незалежності!».

pershokursnikiv-akademiyi-urochisto-posvyatili-u-studenti

Усіх присутніх привітали з Днем знань і початком нового навчального року проректор з виховної та навчальної роботи академії Дяченко О.Ф. і директор коледжу Радулова І.К.

Урочистість завершилася традиційним святковим концертом за участю талановитих студентів академії — представників клубу самодіяльності «Імідж».

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Представник академії прийняв участь у Глобальній програмі підготовки лідерів по контролю над тютюном
Наступний запис Урочистості з нагоди початку нового навчального року