Першокурсників Одеської державної академії урочисто посвятили у студенти

Понеділок для першокурсників – не важкий день, а щасливий, адже вони стали студентами Вищого навчального закладу – Одеської державної академії технічного регулювання та якості. До студентів, їхніх батьків, усіх гостей свята звернувся з вітальним словом ректор академії Коломієць Леонід Володимирович. Ректор побажав всім творчого успіху, привітав з наступаючим ювілеєм академії – її 70-річчям з дня заснування та вручив почесні грамоти викладачам з нагоди ювілею від Одеського міського голови Г.Труханова. Сподіваємося, що до розуму і серця кожного першокурсника дійде емоційне звертання ректора: «Девіз нашої академії – від якості освіти до якості життя! Скільки б ти не навчався, ти навчаєшся, насамперед для себе і рідної Батьківщини!».

Усіх присутніх привітали з Днем знань і початком нового навчального року проректор з виховної та навчальної роботи Дяченко О.Ф., директор коледжу Радулова І.К., начальник відділу з виховної роботи Сафонова Н.В., голова студентського самоврядування Шамал К.В.

Урочистість завершилася традиційною посвятою у студенти, промовленням присяги представниками від навчальних груп нового набору та святковим концертом за участю талановитих студентів академії — представників клубу самодіяльності «Імідж».

Попередній запис Урочистості з нагоди початку нового навчального року
Наступний запис ПРИВІТАННЯ КОЛЕКТИВУ ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ