Підписано договір про співпрацю між ОДАТРЯ та Технічним університетом Ясс ім. Георга Асачі (Румунія)

В рамках заходів Симпозіуму Технічного комітету 4 (ТК 4) Міжнародної конфедерації вимірювань (ІМЕКО), який відбувся 14-15 вересня 2017 року, в урочистій обстановці ректор Технічного університету Ясc ім. Георга Асачі (Румунія) (http://www.tuiasi.ro/en/) Ден Кашкавал підписав Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін з Одеською державною академією технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ). Від ОДАТРЯ на процедурі підписання Договору був присутній д.т.н., проф. О. М. Величко.

Договором передбачена співпраця з метою зміцнення відносин у освітній, науковій, дослідницькій та виробничій діяльності обох закладів, а також до поширення міжнародного досвіду серед науковців, викладачів, адміністративного персоналу, студентів та аспірантів обох сторін. Договір буде перебувати в дії терміном п’ять років з дня його підписання обома сторонами та автоматично продовжується на наступний термін за умови, що жодна з сторін не висловить письмових заперечень.

В рамках програми науково-навчального стажування в Технічному університеті Ясc ім. Георга Асачі завідувач кафедри стандартизації, оцінювання відповідності та якості ОДАТРЯ д.т.н., доц. Т. Б. Гордієнко взяла участь у роботі Симпозіуму ТК 4 ІМЕКО. Керівником стажування є професор Факультету інженерії електрики, енергетики та інформаційних технологій Технічного університету Ясc, член ТК 4 ІМЕКО від Румунії Алесандру Салсеану.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис В ОДАТРЯ відбулися збори студентів, що проживають у гуртожитку