Від якості освіти до якості життя!

Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти

19 листопада 2019 року делегація від Одеської державної академії технічного регулювання та якості на чолі з проректором з навчальної та виховної роботи Н. Сафоновою відвідала Професійну гімназію електроніки та електротехніки ім. М.В.Ломоносова у місті Горна Оряховиця (Болгарія). Візит делегації відбувся у межах офіційного запрошення на Міжнародну болгарсько-українську конференцію, присвячену 60-річчю з дня заснування  закладу, та з метою розвитку співпраці у сфері надання освітніх послуг та науково-технічного співробітництва.

Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освітиПідписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти

Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освітиПідписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти Підписано двосторонню угоду про співробітництво між закладами освіти

Під час заходу Професійна гімназія електротехніки та електроніки ім. М.В. Ломоносова презентувала свою науково-освітню інфраструктуру, професійний потенціал педагогічних кадрів, міжнародний досвід співробітництва.   Підсумком зустрічі стало підписання двосторонньої угоди між закладами у сфері освіти і наукового співробітництва.

Угодою передбачено спільне проведення наукових, навчально-виховних та суспільно-культурних заходів; обмін результатами наукових досліджень; публікації наукових матеріалів,  що становлять спільний інтерес у сфері науки і техніки, включаючи безпосередньо співробітництво між установами обох країн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: