Підсумки конкурсу «Кращий студент Одещини»

В Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». «Кращий студент України» — всеукраїнська конкурсна програма, метою якої є виявлення і надання імпульсу до подальшого розвитку студентської молоді України — авангарду розвитку українського суспільства. Організаторами програми «Кращий студент України» виступили: громадський рух «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Свою організаційну підтримку виявило і Міністерство освіти і науки України. Приємно відзначати, що в престижній номінації «Кращий студент Одещини» третє місце посів Бадалян Давід, студент групи 314тт, кафедри «Транспортних технологій та менеджменту» Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.

Підсумки конкурсу «Кращий студент Одещини»

Підсумки конкурсу «Кращий студент Одещини» Підсумки конкурсу «Кращий студент Одещини»Підсумки конкурсу «Кращий студент Одещини»

Вітаємо нашого учасника з гідним представленням нашого університету, бажаємо рухатися лише вперед, підкорювати нові вершини, щоб досягнуті перемоги сприяли розвитку рідного регіону й України!