Почався другий етап тестування «Системи дистанційного на-вчання та контролю знань»

20 березня 2015 року в рамках НДР “Розробка електронного середовища навчання” кафедри інформаційно-вимірювальних технологій почався другий етап тестування «Системи дистанційного навчання та контролю знань» (СДНКЗ). distance_education

Система позволяє проводити адаптивне тестування та надає доступ до додаткових матеріалів для більш зручного виконання практичних та лабораторних робіт, надаючи віддалений доступ до ПЗ комп’ютерного моделювання. Доступ до системи можна отримати за адресою:
.

В даному тестуванні системи основну увагу приділили інтерфейсу та інтеграції з інструментом GOOGLE HANGOUTS, який надає широкі медіа ресурси. Також розглядався аспект персональних даних. В першій редакції доступ до системи базувався на ручному підтвердженні облікових записів, далі був змінений на автоматизований з певними обмеженнями в доступі і розподілі по ролям.

Попередній запис Студентська рада прийняла участь у роботі регіонального семінару «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти»