Подорож до Південноукраїнського енергетичного комплексу

28 березня 2017 року студенти академії під керівництвом доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій, к.т.н Лещенка О.І., завідувача кафедрою загально-технічної та фундаментальної підготовки, к.т.н. Янковського О.Г. та старшого викладача кафедри нановимірювань та вимірювальної техніки Тимохіної Л.Б. відвідали провідне підприємство України — Південноукраїнський енергетичний комплекс.

Провідні спеціалісти інформаційного центру розповіли студентам про унікальний енергетичний комплекс, його структуру і технологію виробництва електричної енергії на атомних електростанціях.

Не менш цікавою була зустріч студентської молоді із заступником начальника відділу головного метролога Сімченко М.М., під час якої студенти отримали інформацію про особливості роботи метрологічного підрозділу, види засобів вимірювальної техніки, що використовуються на АЕС, про впровадження і використання інформаційно-вимірювальних систем та особливостей їх метрологічного забезпечення.

Попередній запис Участь у загальноміському молодіжному суботнику
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ переможці Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»