Похід вихідного дня, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту

16 вересня відбувся традиційний туристичний похід вихідного дня для студентів перших курсів коледжу та академії ОДАТРЯ. За раніше спланованим маршрутом по місту студенти відправились разом з кураторами, викладачами фізичної культури В.Сізіковим В.В., О.Чолоковою, О.Кисляк, начальником відділу з виховної роботи І.Сенівою та заступником директора коледжу з виховної роботи Т.Ганєвою.

Це перший похід в цьому році, але не перший в історії Академії — подібна туристична подорож стала доброю традицією ОДАТРЯ. Такий захід є одним з найбільш масових і доступних форм організації активного відпочинку студентів разом з викладачами, це — чудова можливість відпочити в компанії улюблених однокурсників на природі та стати учасником історії щорічних традиційних походів.

На початку маршруту студенти зупинились біля постаменту І.Франка, зробили пам’ятне фото. В парку відпочинку ім. Т. Шевченка студенти поклали квіти до пам’ятника Невідому Матросу на знак пошани та поваги до людського подвигу,  встигли на зміну караулу, що викликало у студентів велике захоплення. Далі пройшли до пам’ятника Т.Шевченка повз виставку-ярмарку «Лавка — майстрів», на якій народні умільці продемонстрували нашим студентам результати своєї творчості.

Під час походу студенти отримали заряд бадьорості та задоволення, додому поверталися втомлені, але щасливі!

Попередній запис Представники академії прийняли участь у XXII Світовому конгресі ІМЕКО “Знання через вимірювання”
Наступний запис Студенти відвідали Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші