Похід вихідного дня, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту

26 вересня 2020 року відбувся традиційний туристичний похід вихідного дня для студентів перших курсів коледжу ОДАТРЯ. За раніше спланованим маршрутом по місту студенти відправились разом з куратором Новак Г.О., викладачами фізичної культури Сизиковим В.В., Чолоковою О.О., Ярмакі В.В.

Такий захід є одним з найбільш масових і доступних форм організації активного відпочинку студентів разом з викладачами, це — чудова можливість відпочити в компанії улюблених однокурсників на природі та стати учасником історії щорічних традиційних походів.

В парку відпочинку ім. Т.Шевченка студенти поклали квіти до пам’ятника Невідомому Матросу на знак пошани та поваги до людського подвигу, встигли на зміну караулу, що викликало у студентів велике захоплення.

Похід вихідного дня, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту

Під час походу студенти отримали заряд бадьорості та задоволення, додому поверталися втомлені, але щасливі!