Від якості освіти до якості життя!

Посвята в студенти 2019

В Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася урочиста церемонія «Посвячення у студенти — 2019». Ця пам’ятна подія відбулася 30 серпня в традиційному місці проведення масових заходів – в актовій залі. Для першокурсників цей день є сміливим кроком у майбутнє!

Відкрила свято урочистим привітанням для першокурсників проректор з НВР Н.Сафонова, яка побажала студентам відповідального ставлення до навчання, натхнення та плідної роботи, а також підкреслила, що попри будь-які перепони на новому шляху, кожен студент може завжди розраховувати на підтримку викладачів та адміністрації.  Також з напутніми словам словом до першокурсників виступила директор коледжу І. Радулова.

Посвята в студенти 2019 Посвята в студенти 2019 Посвята в студенти 2019 Посвята в студенти 2019

Відтак в академії першокурсники дали клятву на вірність студентській дружбі, клятву, що вони будуть гідними звання студента академії та стануть професіоналами вищого ґатунку. На знак її затвердження пролунав гімн студентів та начальник відділу з ВР І. Сеніва вручила символічні студентські квитки представникам груп нового набору.

Свято запам’яталося талановитими виступами колективу студентського клубу ОДАТРЯ «Імідж». Особливо сподобались першокурсникам і батькам вокальні номери виконавців. Таким був для першокурсників перший день у стінах академії.

А вже 2 вересня для першокурсників викладач С. Лещенко підготувала доповідь на тему «Свобода в житті людини та її межі», а психолог коледжу О. Кучеренко провела лекцію на тему «Формула успіху», що присвячена формуванню в студентів ціннісних орієнтирів, які є основою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії людини з суспільством.

Посвята в студенти 2019 Посвята в студенти 2019

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та світлого майбутнього. У добру путь за знаннями!

Попередній запис ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ, КОЛЕГИ, ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА ФІЛІПЧУКА
Наступний запис «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: