Від якості освіти до якості життя!

Посвячення у студенти першокурсників ОДАТРЯ

31 серпня в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася урочиста церемонія «Посвячення у студенти — 2018». До участі у святі були запрошені першокурсники, їхні батьки, адміністрація та викладачі академії.

Посвячення в студенти - це свято, яке залишається в пам'яті назавжди, причому, не тільки для першокурсників та викладачів навчального закладу, а й для всіх студентів цей день зазвичай повниться особливими враженнями.

Відкрив свято урочистим привітанням ректор, професор Коломієць Л.В. з щирими побажаннями першокурсникам натхнення та порозуміння у співпраці з викладачами щодо здобуття знань.

Багато хороших, напутніх слів прозвучало в цей день.  З вітальним словом виступили директор коледжу Радулова І.К., голова профспілкової організації Гальчинська Л.М. та голова студентського самоврядування Івченко А.О.

Вчорашні випускники шкіл дали клятву на вірність студентській дружбі, клятву, що вони будуть гідними звання студента академії та стануть професіоналами вищого ґатунку. На знак її затвердження пролунав гімн Академії.

Свято проходило в урочистій та дружній обстановці. Особливо сподобалось першокурсникам і батькам концертні номери студентського клубу «Імідж». Посмішки на обличчях студентів та їх батьків, веселий настрій та натхненний ентузіазм – таким був для першокурсників перший день у стінах ОДАТРЯ.

А вже 3 вересня для першокурсників викладач Богун Н.П. підготувала та провела перше заняття на тему «Розкажемо Європі про себе», присвячене формуванню в студентів розуміння єдності і цілісності України та вихованню толерантного ставлення до соціокультурних надбань українського народу.

Бажаємо нашим першокурсникам, щоб прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростали, а навчання в академії було успішним та приносило задоволення!

 

Версія для друку
Попередній запис Міжнародний тренінг «Імплементація Угоди CIPM MRA: міжнародні звірення національних еталонів і СМС»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: