Поздоровлення випускників ДП «Херсонстандартметрологія» з 70-ю річницею від дня заснування Одеської державної Академії технічного регулювання та якості

Шановний Леоніде   Володимировичу!

Шановні викладачі, студенти, випускники!

Від імені колективу Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» — колишніх студентів  Одеської державної Академії технічного регулювання та якості поздоровляємо керівництво, викладацький склад, студентів, випускників з видатною датою –70-ю річницею від дня заснування.

Академія нині є одним із провідних навчально-наукових та методичних центрів України у таких галузях, як метрологія,  інформаційно-вимірювальні технології, стандартизація, сертифікація та приладобудування.

Пишаємося, що були вашими студентами. Висловлюємо глибоку подяку і шану всьому колективу Академії, зичимо вашому колективу нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету.

Хай освітянська доля буде прихильною в усіх ваших творчих починаннях.

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя — багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним.

Переконливих Вам здобутків, міцного здоров'я, довголіття, родинного щастя!

Колектив ДП «Херсонстандартметрологія» — колишні студенти Академії:

в.о. генерального директора ДП «Херсонстандартметрорлогія» Курдюмов М.К., члени колективу:

Грибачова Н.І.,

Ковальська О.І.,

Лук’янчук Р.С.,

Ніколаєнко В.О.,

Олійникова І.І.,

Печерей Н.І.,

Черняк Н.Б.,

Шукеть О.М.

Попередній запис ПРИВІТАННЯ КОЛЕКТИВУ ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ
Наступний запис Вітання Південного наукового центру НАН України