Практико-орієнтований семінар з питань використання інструментів е-урядування та е-демократії

21 грудня на базі кафедри автоматизованих систем і кібербезпеки відбувся практико-орієнтований семінар з питань використання інструментів е-урядування та е-демократії. Семінар був проведений тренером Суліко Асабашвілі, який нещодавно пройшов сертифікацію для тренерів з електронного врядування та електронної демократії в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади».

Не семінарі були розглянуті наступні питання:

— основні поняття е-урядування та е-демократії та їх розвиток в Україні;

— практичні аспекти використання інструментів е-урядування та е-демократії;

— ІТ інфраструктура цих інструментів;

— захист інформації в системах е-урядування.

Семінар відбувся в рамках освітнього-компоненту швейцарсько-української Програми EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа і фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

Попередній запис День святого Миколая для дітей співробітників ОДАТРЯ
Наступний запис Перший передноворічний випуск магістрів ОДАТРЯ