Представник академії прийняв участь в тренінгу Міжнародного енергетичного агентства

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) провело в українському місті Одеса тижневий тренинговий курс на тему щомісячних енергетичних даних.

У тренінгу взяли участь експерти з 10 країн-учасниць ініціативи EU4Energy, а саме країн Східного партнерства і регіону Центральної Азії (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизія, Молдова, Таджикистан, Україна і Узбекистан).

Серед експертів були представники національних статистичних агентств, міністерств енергетики, а також державних органів, в чиєму веденні знаходяться питання нафтової галузі. Цей захід був серією тренингових сесій, покликаних просунути розуміння значення щомісячного збору і використання даних на підтримку реалізації енергетичної політики на національному рівні і, зокрема, у сфері енергетичної безпеки. Паралельно, у рамках тієї ж програми EU4Energy, МЕА організувало панельну дискусію на тему стійкої політики у сфері транспорту і поновлюваної енергетики, а також провело Форум стійкого розвитку транспортною відрости. І тренінг, і панельні дискусії були організовані, як частину програми Європейського Союзу EU4Energy.

Міжнародне енергетичне агентство є головним партнером в реалізації програми EU4Energy для наступних країн Східного партнерства і Центральної Азії: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, України і Узбекистану. Мета програми — робота з 11 країнами-бенефіціарами над удосконаленням можливостей роботи з енергетичними даними і поліпшенням збору і моніторингу даних, а також надання їм підтримки в розробці енергетичної політики на основі доказової бази і відповідно до потреб конкретної країни.

Українську сторону на тренінгу представляв доцент ОДАТРЯ, виконавчий директор Міжнародної академії стандартизації Олег Цільвік.

Попередній запис В коледжі ОДАТРЯ відбулася конференція присвячена 100-річчю Української Народної Республіки
Наступний запис Студентка 3 курсу – бронзова призерка конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Військові науки»