Представника ОДАТРЯ обрано до складу керівної ради НОС України

Наказом Мінекономрозвитку України від 13.03.2015 № 459 «Про затвердження складу керівної ради національного органу стандартизації» відповідно до Закону України «Про стандартизацію» затверджено склад ради.

До складу ради увійшов директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості доктор фізико-математичних наук, професор Новіков Володимир Миколайович.

Із 21 члена ради буде обрано Голову національного органу стандартизації України. Серед 6 претендентів на цю посаду і професор Новіков В.М.

Колектив академії бажає Володимиру Миколайовичу подальших успіхів в реалізації планів та задумів на благо нашої країни.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Конференція, присвячена 20-річчю нейтралітету Туркменістану
Наступний запис Шоста Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку системи технічного регулювання, метрології та якості»