Представники академії прийняли участь у XXII Світовому конгресі ІМЕКО “Знання через вимірювання”

3–6 вересня 2018 року в м. Белфаст, Великобританія відбувся XXII Світовий конгрес Міжнародної конфедерації з вимірювань (ІМЕКО) “Знання через вимірювання”, в якому взяла участь д. т. н., доц. Гордієнко Т. Б., завідувач кафедри стандартизації, оцінювання відповідності та якості.

Конгрес був організований Інститутом вимірювань на контролю Великобританії (InstMC). Тематика Конгресу охоплювала напрямки діяльності всіх технічних комітетів (ТК) ІМЕКО. До складу Міжнародного програмного комітету Конгресу, який очолював проф. Роман Моравскі (Польща), входили керівники всіх 23-х ТК ІМЕКО з 19-ти країн, зокрема, Німеччини, Італії, Японії, Франції, Великобританії, Бразилії, Португалії, США, Польщі, тощо. Головою Організаційного комітету Конгресу був представник Великобританії проф. Рон Саммерс, який вів пленарні засідання Конгресу разом з Президентом ІМЕКО проф. Кеном Граттаном (Великобританія).

Робота Симпозіуму проходила у 4-х пленарних сесіях, а також на спеціальних оральних секціях ТК ІМЕКО і у 2-х портерних сесіях.

На Конгресі предствлено наступні ключові доповіді:

— проф. Вільям Д. Філліпс (США) “Час, Ейнштейн і метрологія з найсучаснішим матеріалом у Всесвіті”;

— проф. Клаус фон Клітцинг (Німеччина) “Квантовий ефект Холла та метрологія”;

— д-р Мартін Мілтон (Франція) “Перевизначення основних одиниць системи SI”;

— д-р Джеймс К. Олсофф (США) “Високоточна метрологія – непередбачені застосування”;

Пете Лофтус (США) “Визначення вартості бізнесу від вимірювальної техніки в енергетичних системах високої інтеграції”.

До Технічної програми Конгресу було включено 459 доповідей (5 ключових пленарних, 262 – оральних і 192 – постерних) фахівців з майже 45 країн, зокрема на ТК1 “Навчання і тренінг з вимірювання та вимірювальних приладів” представлено 9 оральних і 4 постерних доповіді; ТК7 “Наука про вимірювання” – 27/19; ТК8 “Простежуваність у метрології” – 5/10; ТК21 “Математичні засоби для вимірювань” – 22/5.

Найбільшу кількість доповідей представили: Німеччини, Італії, США, Великобританії, Китаю, Бразилії, Португалії тощо. Від України було представлено 4 доповіді, зокрема 2 доповіді д. т. н., проф. О. М. Величко, д. т. н., доц. Гордієнко: «Поєднання результатів міжнародних звірень національних еталонів і національних міжлабораторних порівняльних випробувань» і «Методологія оцінювання викидів парникових газів від видобутку вугілля з урахуванням невизначеності». Доповіді учасників Конгресу будуть надруковані у журналі “Journal of Physics: Conference Series”, який входить до міжнародних науко-метричних баз “Scopus” і “Web of Science”.

Попередній запис Студенти академії відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2018»
Наступний запис Похід вихідного дня, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту