Прес-реліз 10.10.2013

Відбулося засідання Наглядової ради Одеської державної академії технічного регулювання та якості

10 жовтня 2013 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) відбулося чергове засідання Наглядової ради академії.

1_1

Микола Андрієнко, Володимир ФІліпчук, Петро Калита, Леонід Коломієць, Леонід Школьник, Валентин Симоненко, Микола Янковський, Дмитро Степанюк (зліва – направо)

Перед засіданням гості оглянули музей ОДАТРЯ, побачили раритетні речі, книги, обладнення тощо, через які можна прослідкувати розвиток української метрології і стандартизації протягом останніх століть.

1_2

Директор музея Берди Бердиєв, Леонід Школьник і Микола Янковський оглядають експозицію

Засідання провів голова Наглядової ради, президент Міжнародної академії стандартизації (МАС) Леонід Школьник. У її роботі взяли участь і виступили: голова Одеської обласної Ради миру, Почесний громадянин м.Одеса, Герой України Володимир Філіпчук; віце-президент МАС Дмитро Степанюк; президент Української академії якості Петро Калита; голова правління науково-технічної асоціації «Підйомні споруди» Микола Андрієнко; Герой України, Радник Президента України Микола Янковський та запрошені гості: Герой України Валентин Симоненко, виконавчий директор МАС Олег Цільвік та Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов (громадяни країни якого навчаються в ОДАТРЯ).

1_3

Володимир ФІліпчук, Валентин Симоненко, Леонід Школьник (зліва – направо)

У ході засідання його учасники розглянули стратегічні питання подальшого розвитку ОДАТРЯ і її структурних підрозділів, виходячи із рішень і завдань Президента України В.Ф.Януковича, Уряду та Міністерства освіти та науки України щодо прискорення інтеграційних процесів до ЕС та інших розвинутих країн світу і підвищення у зв’язку з чим рівня наукової і учбової підготовки вітчизняних фахівців.
Була заслухана доповідь ректора ОДАТРЯ, доктора технічних наук, професора Леоніда Коломійця з питань поточної діяльності закладу. Він повідомив про досягнутий за останні роки прогрес у діяльності ОДАТРЯ, а саме: академія посіла третє місце у рейтинговій системі Міносвіти серед технічних ВУЗів країни; була нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та орденами іноземних держав за високий рівень підготовки вітчизняних та іноземних спеціалістів; має високий вступний конкурс, що склав у поточному році сім чоловік на місце; забезпечує усіх студентів практикою і робочими місцями. Також розглянуті питання підготовки педагогічних кадрів, розвиток студентського самоврядування та їх участь у різних напрямках діяльності академії, питання необхідності розширення міжнародного співробітництва.
Серед іншого, учасники обговорили пропозиції щодо завдань у сфері стандартизації, поставлені 36-ою Генеральною Асамблеєю Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), у роботі якої приймав участь керівник Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики, доктор фізико-математичних наук Володимир Новіков. У цілому, робота академії за поточний період була визнана Наглядовою радою задовільненою.
Члени Наглядової Ради провели зустріч із колективом академії – професорсько-педагогічним і студентським складом.

1_4

Члени Наглядової ради на зустрічі з колективом академії

У рамках цієї зустрічі були вручені дипломи почесних докторів ОДАТРЯ Миколі Янковському і Валентину Симоненку.

1_5

Микола Янковський відмітив важливість підготовки спеціалістів для сфер технічного регулювання на європейському рівні. Те, що всі випускники ВУЗу після його закінчення працевлаштовані, на думку Героя України, говорить про високий рівень їхньої фахової підготовки та попит на ці спеціальності.

1_6

Ректор Леонід Коломієць вручає диплом Валентину Симоненку

У свою чергу Валентин Симоненко висловив упевненість щодо тісного нерозривного зв’язку між розвитком економіки держави, ростом промислового виробництва і ВВП та покращенням якості і безпечності продукції, підвищенням її конкурентоздатності на світових ринках лише завдяки ефективної співпраці з вченими та фахівцями сфер технічного регулювання. Він вручив власні монографії для бібліотеки ОДАТРЯ і пообіцяв прочитати курс лекції для студентів ВУЗу з економіки і державного будівництва.
За запрошенням Героя України Володимира Філіпчука члени Наглядової ради відвідали Благодійний фонд «Медичний центр «Надія, Добро та Добробут», президентом якого він є. Діяльність цього медчиного центру забезпечує лікування і реабілітацію дітей та молоді.

1_7

Вони також побували у Храмі святого Рівноапостольного Великого князя Володимира і святої Мучениці Людмили княгині Чеської, який розташований на території цього центру.

1_9

Леонід Школьник біля ікони, яку подарував Храму

1_8

Роздрукувати