Прес-реліз 31.05.2012

Відбулося засідання Наглядової ради Одеської державної академії технічного регулювання та якості

31 травня 2012 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) відбулося чергове засідання Наглядової ради академії.

Прес-реліз-31.05.2015_1

Леонід Школьник, Дмитро Степанюк, Петро Каліта, Володимир Філіпчук (зліва – направо)

Засідання провів голова Наглядової ради, президент Міжнародної академії стандартизації Леонід Школьник. У її роботі взяли участь і виступили: голова Одеської обласної організації Союзу споживачів України, Почесний громадянин м. Одеса, Герой України Володимир Філіпчук; віце — президент МАС Дмитро Степанюк, президент Української академії якості Петро Калита, генеральний директор ПАТ «Одескабель Дмитро Іоргачов, голова правління науково-технічної асоціації «Підйомні споруди» Микола Андрієнко, генеральний директор ДП «Харківстандартметрологія» Михайло Будьонний, генеральний директор ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» Ігор Петришин.
Учасники засідання розглянули питання поточної діяльності ОДАТРЯ і її структурних підрозділів, виходячи із рішень Президента України В.Ф.Януковича та Уряду відповідно до реформ вітчизняної вищої освіти й перспектив її розвитку; проведення виборів ректора ОДАТРЯ та інші організаційні питання.
Члени Наглядової ради одностайно прийняли рішення підтримати звернення Голови Одеської обласної держадміністрації Е.Л.Матвійчука, Голови Одеської обласної Ради Мира, Почесного громадянина м. Одеса, Героя України В. Філіпчука, заступника Голови комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Верховної Ради України, Героя України М.Янковського, заступника Голови Державної митної служби України С. Дериволкова, колективу Одеського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки, трудового колективу та інші звернення до Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Табачника Д.В. щодо призначення Л.В.Коломійця виконуючим обов’язки ректора ОДАТРЯ на період проведення виборів керівника навчального закладу.

Прес-реліз-31.05.2015_2

Петро Каліта, Володимир Філіпчук, Михайло Будьоний (зліва – направо)

У ході обговорення цього питання члени Ради одностайно зійшлися думки, що Л.В.Коломієць — патріот України, досвідчений фахівець і професіонал, який здатний забезпечити подальший розвиток навчального закладу відповідно до завдань, поставлених Президентом України та Урядом з підготовки студентів у відповідності до найкращих європейських і світових стандартів, вихованню молоді з активною громадянською позицією.
Члени Наглядової ради прийняли участь у урочистостях з нагоди вручення дипломів студентам освітньо — кваліфікаційних рівнів: «Магістр», «Спеціаліст», «Бакалавр» та «Молодший спеціаліст».

Прес-реліз-31.05.2013_3

Голова Наглядової ради ОДАТРЯ Леонід Школьник привітав колектив і випускників академії та висловив упевненість, що вчорашні студенти, завдяки здобутим ґрунтовним знанням, зуміють знайти себе у професії, відбудуться як спеціалісти, здолають всі життєві труднощі та і головне – працюватиме заради підвищення якості життя громадян України. Він також дав високу оцінку діяльності керівництва ОДАТРЯ, зокрема, її ректора Леоніда Коломійця, який проводить послідовну й ефективну політику з підготовки молодих професійних кадрів, на яких покладено завдання забезпечення удосконалення системи технічного регулювання, яка є одним із ключових інструментів, що забезпечує підвищення конкурентоспроможності економіки, розширює і захищає внутрішній та зовнішні ринки.

Прес-реліз-31.05.2013_5Прес-реліз 31.05.2012_4

Із привітаннями до учасників заходу виступили члени Наглядової ради ОДАТРЯ: голова Одеської обласної організації Союзу споживачів України, Почесний громадянин м. Одеса, Герой України Володимир Філіпчук; віце — президент МАС Дмитро Степанюк, президент Української академії якості Петро Калита.
У свою чергу, зі словами вдячності керівництву академії та викладачам, членам Наглядової ради виступили випускники закладу.
Після виголошення привітань і урочистого вручення дипломів випускникам академії відбувся святковий концерт, підготовлений колективом художньої самодіяльності.

Прес-реліз-31.05.2015_6

Попередній запис Укладено Договір про співробітництво між НТУУ «КПІ», ОДАТРЯ Фондом НТРУ ім. акад. В. С. Михалевича та МАС