Презентація за темою «Попередження булінгу в підлітковому середовищі»

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII та Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в коледжі ОДАТРЯ 4 квітня 2019 року на педагогічній раді  виступила психолог коледжу  Кучеренко Ольга Валентинівна з доповіддю  на тему «Попередження булінгу в підлітковому середовищі».

Презентація за темою «Попередження булінгу в підлітковому середовищі» Презентація за темою «Попередження булінгу в підлітковому середовищі»

Були розглянуті наступні питання: причини виникнення булінгу, вплив цього явища на окрему особистість та студентський колектив в цілому, порядок застосування заходів виховного впливу, порядок реагування закладу освіти на випадки булінгу.

Викладачі коледжу ознайомились з організацією системної роботи з протидії та попередженню булінгу в ОДАТРЯ.  Куратори груп  прийняли до уваги практичні методи виявлення постраждалих і булерів, методи профілактики та втручання.

Наступний запис Студент ОДАТРЯ – вдруге переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт