Від якості освіти до якості життя!

ПРИВІТАННЯ КОЛЕКТИВУ ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ

Шановний  Леонід  Володимирович,

шановні  викладачі  і  студенти

Одеської державної академії технічного регулювання та якості!

 

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів  та випускників із знаменною датою -  70-річчям від дня заснування ВУЗу!

За усі попередні роки ваш заклад із невеличкого провінціального технікуму виріс у авторитетний науково-освітній центр країни і по праву здобув звання “академії”. У цьому заслуга усіх вас – керівництва, викладачів, студентів!

Беззаперечно, ваш навчальний заклад сьогодні належить до лідерів вищої освіти нашої держави у сфері технічного регулювання та якості. Але ми з вами розуміємо, що за цими, на перший погляд, швидкоплинними літами криється нелегкий шлях пошуків, звершень і зростання, а іноді, навіть, наполегливого відстоювання своїх принципів та здобутків.

Я переконаний, що вам випала велика честь працювати і здобувати освіту в академії, яка виховала не одне покоління високо освіченої інтелігенції для 38 країн світу. 40 000 фахівців були підготовлені у часи СРСР, понад 10 000 осіб з них — за роки незалежності – такими цифрами можна пишатися, а славні традиції академії – примножувати і розвивати.

Мені хочеться вірити, що пройде ще багато часу, але Одеська державна академія технічного регулювання та якості все також лишатиметься лідером серед вищих навчальних закладів, і не лише України.

Упевнений, що сьогодні академія – це справжня “кузня кадрів”, а її випускники будуть кувати успіхи в нашій промисловості та економіці задля піднесення конкурентоспроможності на європейських та глобальних ринках.

Переконаний, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї «Альма матер», сприяти прогресу наукової думки, виховувати патріотів своєї країни та робити достойний внесок у розвиток економіки української держави. І я бажаю вам успіхів на цьому нелегкому шляху!

Vivat  crescat  floreat!

    З повагою,

 

Голова  Наглядової ради ОДАТРЯ,

Президент Міжнародної академії стандартизації,

Лауреат Державної премії УРСР,

Заслужений працівник промисловості України
   

 

   

    Леонід Школьник

 

 

02.09.2015

Попередній запис Першокурсників Одеської державної академії урочисто посвятили у студенти
Наступний запис Поздоровлення випускників ДП «Херсонстандартметрологія» з 70-ю річницею від дня заснування Одеської державної Академії технічного регулювання та якості

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: