Від якості освіти до якості життя!

Cлово ректора

rektor_photo

Ректор, доктор технічних наук, професор,
Заслужений працівник сфери послуг України ,
Почесний працівник Держспоживстандарту України

Леонід Коломієць

Шановні друзі!

Я радий вітати Вас на сайті Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Сподіваюсь, що використання данного ресурсу допоможе вам дістати всю необхідну інформацію про наш навчальний заклад та ознайомитися з нашими досягненнями. Одеська державна академія технічного регулювання та якості бере свій початок з 1945 року. Нині академія, в структуру якої входить філія, інститути, коледж, орган сертифікації продукції та випробувальний центр, є єдиним ВНЗ України, який здійснює повний цикл ступінчастої підготовки фахівців: молодший спеціаліст — бакалавр — магістр — аспірант — доктор наук у галузі знань «Автоматизація та приладобудування», надає освітні та інформаційно-консультативні послуги з підвищення кваліфікації у сферах технічного регулювання, метрології, якості та споживчої політики.
На базі академії функціонує національний технічний комітет стандартизації ТК 163 «Якість освітніх послуг». До сфери діяльності комітету віднесені такі об’єкти стандартизації, як управління якістю та забезпечення якості, сертифікація продукції та підприємств, оцінювання відповідності, освіта (в частині критеріїв оцінки якості освітніх послуг та формування системи управління якістю у вищих навчальних закладах).
В академії запроваджено систему управління якістю вищої освіти згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001—2015.

За значний внесок у розвиток освіти і науки в галузі стандартизації, метрології, сертифікації, менеджменту якості та захисту прав споживачів, вагомі досягнення у науково-педагогічній діяльності, якісну підготовку фахівців навчальний заклад нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденами Дружби В'єтнаму і Лаосу та ін.

Одеська державна академія технічного регулювання та якості – переможець Всеукраїнського конкурсу з якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” в номінації “Освітні послуги” та Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» — «Краще підприємство України 2016 року».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: