Від якості освіти до якості життя!

Профспілка академії

Первинна профспілкова організація (ППО) Одеської державної академії технічного регулювання та якості — добровільне об'єднання співробітників та студентів, які заявили про входження до її складу. Вищим органом первинної профспілкової організації є її конференція.

C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\gteCz8QpBQ4.jpg

ГАЛЬЧИНСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Голова ППО ОДАТРЯ

Адреса: вул. Спиридонівська, буд. 13 , каб. 204

Телефон: 067 4571441, 066 089074

Email: l.galchynska@ukr.net


C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\івченко.JPG

ІВЧЕНКО АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА –

заступник голови ППО ОДАТРЯ по роботі зі студентською молоддю

Телефон: 0631590697

C:\Documents and Settings\SUPPORT\Рабочий стол\7853_html_13883c5f.jpg

Профспілкова організація — добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання). Первинна організація профспілки — добровільне об'єднання членів профспілки, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності та виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або забезпечують себе роботою самостійно, або навчаються в одному навчальному закладі.

Первинна профспілкова організація створюється в установі, організації, на підприємстві, в навчальному закладі при наявності не менше 3-х членів профспілки або 3-х працівників, які бажають створити профспілкову організацію. Про свою належність до профспілки первинна профспілкова організація повідомляє відповідний територіальний орган юстиції та роботодавця. Первинна профспілкова організація керується у своїй діяльності чинним законодавством, вимогами Статуту Профспілки, програмними документами і рішеннями профспілкових органів. Вищим органом ППО ОДАТРЯ є збори (конференція) членів профспілкової організації. Профспілкові збори (конференція) проводяться в міру необхідності, але не рідше двох разів на рік, у строки, визначені профкомом або вищим профспілковим органом.

Зусилля профспілкової організації та її постійних комісій спрямовані на здійснення представництва та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. ППО ОДАТРЯ неодноразово виступає ініціатором різноманітних акцій, пов’язаних із захистом прав та інтересів членів профспілки, культурно-масової та спортивної роботи працівників та їх дітей.

Профспілка академії

C:\Documents and Settings\SULI\Мои документы\Загрузки\XO_Pe7iutxo.jpg

D:\день студента\DSC_0139.JPG

C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\photo_2017-07-12_22-40-47-1024x678.jpg

Колективний договір

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: