Від якості освіти до якості життя!

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» Спеціалізація «Механічні вимірювання»

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Спеціалізація «Механічні вимірювання»

Кожна людина хоче споживати безпечні товари та користуватись якісними послугами у будь-якій сфері, а саме: пити чисту воду, їсти безпечні та корисні для здоров’я продукти харчування, носити якісний одяг та взуття, жити у будинках, що збудовані з міцних екологічних матеріалів, користуватись надійними видами транспорту, отримувати якісні медичні та освітні послуги тощо. Контролем параметрів якості займаються метрологи.

Фахівців цього профілю готують за спеціалізацією «Механічні вимірювання»

Безымянный

В коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів у галузі метрології, стандартизації, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки, які використовуються для наступних видів вимірювань:

Картинки по запросу шумомер Новый рисунок (8) C:\Users\User\Desktop\презент\Безымянный.jpg — лінійних та кутових розмірів будь-яких деталей;

— твердості металів та сплавів;

— шкідливих факторів, таких як вібрація, шум, ударне навантаження;

— швидкості руху транспортних засобів;

— маси;

— об’єму та густини речовин.

DSC02934 Без механічних вимірювань не існує жодне виробництво. Вони є основою сучасних вимірювальних технологій та широко використовуються для оцінки якості будь-якої продукції.

Для визначення механічних параметрів існує безліч засобів вимірювальної техніки, які широко застосовуються на залізниці, в аеропортах, у лабораторіях медичних закладів, у науково-дослідних лабораторіях будь-якої галузі, на підприємствах торгівлі, на митниці, у ресторанному бізнесі, при визначенні кількості нафтопродуктів, у промисловості, зокрема при визначенні шкідливих факторів, при контролі швидкості руху автотранспорту, у сільському господарстві, у військовій промисловості, на авіаційних, суднобудівних та автомобілебудівних заводах тощо.

Безымянный1

Всі ці засоби вимірювальної техніки повинні бути придатними і оцінити їх якість можуть фахівці-метрологи, які працюють у метрологічних лабораторіях підприємств та організацій.

Дана спеціалізація також пов’язана з контролем якості товарів та послуг в усіх галузях господарства. Вона на сьогоднішній день, є надзвичайно актуальною, тому що Україна зробила свій Європейський вибір.

IMG_3846.JPG Товари та послуги вітчизняного виробництва мають бути конкурентоспроможними та відповідати європейським стандартам.

http://www.gb3.ru/img/otdel/lab/400.jpg

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: