Проект з Хорватією: Одеська державна академія технічного регулювання та якості співпрацюватиме з Університетом Північ

Укладена угода про співпрацю між Одеською державною академією технічного регулювання та якістю і Університетом Північ.spivpracja_horvatia

За результатами зустрічі представників ОДАТРЯ — проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Геннадія Братченко, проректора з навчальної та виховної роботи Олександра Дяченко і представників Університету Північ з міста Вараждін (Республіка Хорватія) — декана факультету Божо Солдо та його заступника Желько Косі, були визначені напрями подальшого співробітництва в освітній та науковій сферах і укладено угоду про співробітництво між навчальними закладами.

Наступний запис ХХ Обласні спортивні ігри з баскетболу