Протипожежні тренування у навчальному корпусі ОДАТРЯ

На виконання наказу Ректора ОДАТРЯ «Про підготовку та проведення місячника цивільного захисту та протипожежного тренування»,  18 квітня 2019 року в учбовому корпусі №2 ОДАТРЯ по вулиці Спиридонівська 13, було проведено навчання по гасінню умовної пожежі та евакуації працівників та студентів.

Протипожежні тренування у навчальному корпусі ОДАТРЯ

Підготовча робота до навчання здійснювалась у відповідності до календарного плану та плану проведення протипожежного тренування. За умов тренування відпрацьовувалась евакуація персоналу, студентів, викладачів та виконання адекватних дій при пожежі. Згідно з розробленим місцем імітації,  займання сталося у приміщенні лабораторії на другому поверсі навчального корпусу.

Протипожежні тренування у навчальному корпусі ОДАТРЯ

Керівник тренування О. Панченко підсумував та проаналізував проведення евакуації працівників та студентів і гасіння умовної пожежі.

Протипожежні тренування у навчальному корпусі ОДАТРЯ

Наступний запис Студент ОДАТРЯ – вдруге переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт