Проведена екскурсія з метою укріплення моральних цінностей молоді

01 листопада 2018 р. за ініціативою та під керівництвом кандидата філософських наук, доцента Іванової О.С., за підтримки керівника виставкової діяльності Одеського просвітницького медично-психологічного центру «Жизнь» Андріанової І.О., студенти 5-го курсу академії відвідали виставку з теми «Укріплення сім’ї та моральних цінностей сучасного покоління», що розміщена у вищезазначеному Центрі.
Юність завжди бурна, стрімка, інколи не розсудлива. Вона особливо потребує підтримки. Як молоде деревце, якщо його вчасно не виправити, та не прив’язати до рівної опори, на весь свій час зостанеться кривим, так і юна душа, якщо її не направити на шлях істини.
Мета проведення екскурсії:
— збереження здоров’я молодого покоління;
— формування позитивної сімейної ідеології;
— звернути увагу студентів на важливість створення здорової сім’ї;
— укріплення престижу та ролі сім’ї у суспільстві та державі;
— моральний розвиток громадян у сфері сімейних відносин;
— захист моральних цінностей українського суспільства;
— відродження традиційних сімейних цінностей;
— звернути увагу студентів на цінність життя, якість життя та беззаперечну важливість ведення здорового способу життя.
Актуальність екскурсії підтверджується тим, що після того, як одні студенти відвідали її та поділилися своїми враженнями з друзями, одразу почали надходити побажання відвідати її й від інших студентів.
Хочеться вірити, що та інформація, яку молодь отримала під час екскурсії, не пройде безслідно та залишиться у їх душах, і вони правильно розставлять свої життєві пріоритети, адже вчасно зроблений вчинок, змінює хід всього твого життя.

Попередній запис Живий виступ Ніка Вуйчича з програмою «Життя без кордонів»
Наступний запис Студенти та викладачі ОДАТРЯ написали Всеукраїнський диктант національної єдності